O Raptoru

Úvod O Raptoru

RAPTOR TVRDÝ OCHRANNÝ NÁTĚR

 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

RAPTOR tvrdý ochranný nátěr je odolný polyuretanový nátěr, který poskytuje povrchům ochrannou bariéru, která dokáže odolat nejtěžším situacím.

 

Vyvinutý tak, aby odolával většině klimatických podmínek. RAPTOR je UV odolný a neskřídovatí ani po letech na slunci.
RAPTOR je také vodotěsný a chrání povrch před korozí, takže je ideální pro povrchy, které se noří do vody, včetně slané.

RAPTOR je odlišný od jiných povlaků nebo ochranných nátěrů. Je levnější a rychlejší než práškové lakování. V případě, že se poškrábe (což je těžké udělat!), může být RAPTOR snadno opraven. Což nejde udělat s většinou ostatních povlaků a ochranných nátěrů!

 

Univerzálnost RAPTOR-u je ideální pro téměř všechny aplikace. RAPTOR můžete stříkat nebo válečkovat na vysoce frekventovaná místa; je odolný proti poškrábání a skvrnám a snadno se čistí – jednoduše hadicí. Jeho flexibilní receptura dokáže zacházet s nárazy bez prasklin, takže je ideální např. pro nejoblíbenější použití jako nátěr ložní plochy nákladních vozidel.

 

RAPTOR chrání nejdrsnější průmyslové povrchy i menší povrchy, na které se denně spoléháme. Je odolný, vypadá skvěle a má dlouhou životnost.

 

Potřebujete-li řešení povrchové ochrany, které dokáže poskytnout odolnost dílům zvolte RAPTOR.
Copyright 2018 - 2024 © RAPTOR ČESKÁ REPUBLIKA